מתכננים עבודות בניה? תוספות בניה? שיפוצים נרחבים? הוספת מרפסת?

צפייה בסרטון זה תוכל לחסוך לכם זמן וכסף, למנוע מכם כמה טעויות יקרות ולאפשר לכם לעבור את הפרוייקט בשלום!

אם החלטתם לבצע שיפוץ רציני הכרוך בשינוי במבנה קיים לרבות מרפסת, חניה מקורה, פרגולה, סגירת מרפסת קיימת, סגירת חניה, פתיחת חלון חיצוני, בניה של מבנה חדש ועוד, תזדקקו להיתר בניה.

יש הסבורים כי מדובר בעניין פשוט בו יוכלו לטפל בכוחות עצמם וכי חבל להוציא על כך כסף  מיותר.

הבעיה היא שהם אינם מכירים את התהליך ועד מהרה יגלו כי מדובר בעניין ממש לא פשוט המצריך ריצות חוזרות ונשנות אל הרשות המקומית, המצאת אינספור מסמכים, הגשה לועדות ועוד. למי שאיננו מנוסה בכך, מדובר בתהליך ארוך ושוחק המשבש את שגרת החיים וגוזל זמן רב שבסופו יתכן שההיתר לא יינתן מסיבה כזאת או אחרת הנובעת מהעדר נסיון של הפונה.

בנוסף, נניח שההיתר ניתן בסופו של תהליך ארוך ומייגע….גם אז, עבודה עצמאית של בעל הנכס מול הקבלן על מנת לחסוך שכר אנשי מקצוע עלולה להתגלות כטעות יקרה. מי שאיננו מנוסה בכך ילמד על בשרו וכיסו שקשה להתנהל מול קבלן ולתכנן שיפוץ מקיף, תוספת בניה מורכבת ועוד מבלי להיעזר בבעל מקצוע שיתכנן את העבודה וידאג לתוצאה יפה ופונקציונאליות שתנצל את החלל בצורה הטובה ביותר. בעל נכס שאיננו מנוסה בכך יתקשה לתכנן את התהליך כהלכה והתוצאה שתתקבל עלולה להתגלות כבלתי  ראויה, בלתי נאה ובלתי פונקציונאלית, מה שיהפוך את הוזל ליקר במיוחד.

מה הפתרון?

שכירת שירותיו של אדריכל תוכל לסייע להשיג היתר בניה במהירות. אדריכל המנוסה בכגון אלו ומכיר את האנשים המתאימים ברשות המקומית הרלבנטית ואת התהליכים הנהוגים בה, יידע בדיוק אלו מסמכים ותכניות להגיש על מנת לקבל היתר בניה בזמן הקצר ביותר ומבלי להטריח את בעל הנכס.

בנוסף, האדריכל יוכל לבצע תכנית מדוייקת של השיפוץ או תוספת הבניה ואף להציג לבעל המבנה הדמיות ממוחשבות שיאפשרו לו להבין איך ייראה הנכס לאחר ביצוע העבודות. הוא ידאג לשילוב חומרים איכותיים בתהליך ולתכנון הפרוייקט כך שהתוצאה המתקבלת תהיה גם יפה, גם תתאים לטעמו ולרצונותיו של בעל המבנה וגם תהיה פונקציונאלית ותשרת אותו לזמן ארוך.

כך, שכירת שירותי אדריכל יכולה לחסוך זמן וכסף ולהבטיח את השגת התוצאה הרצויה בהשקעה מינימלית של זמן ומאמץ מצד בעל הנכס.

כיצד תבחרו את האדריכל המתאים לכם?

ראשית, חשוב לשכור שירותיו של אדריכל מקומי מהאזור שלכם.

אם אתם תושבי הצפון, תרצו לשכור שירותי אדריכלים בצפון.

יש לא מעט אדריכלים בצפון הארץ, כך שמצד אחד המבחר הגדול יקל עליכם, אך מצד שני יצור אצלכם התלבטויות לא פשוטות.

אדריכלים מהאזור שלכם המכירים את ההתנהלות ברשות המקומית בה הנכם מתגוררים, יידעו כיצד להשיג עבורכם היתר בניה בהקדם.

בנוסף, אתם תוכלו להתרשם מפרוייקטים של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון שביצעו אדריכלים שונים ויהיה באפשרותכם לבחון את התאמתם לטעמכם.

יש לא מעט משרדי אדריכלים בצפון ואתם תוכלו לפנות לכמה מהם על מנת להתרשם מאדריכלים ומעצבי פנים בצפון העובדים במסגרת משרדים שכאלו.

לעיתים תעדיפו לעבוד מול מעצבת פנים בצפון, עניין של העדפות, טעם וכימיה.

אדריכלים בצפון

Be Sociable, Share!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.